Сиртуїн та ресвератрол

[:ua]картинка окисного процесу клітин під мікроскопом[:ru]картинка окислительного процесса клеток под микроскопом[:]

Старіння передбачає собою біохімічний процес організму. Причин виникнення цього «захворювання» безліч: від частого впливу всіляких хвороб, які виникали впродовж життя, до ослаблення організму і нездатності його протидіяти викликам навколишнього середовища, навантажень, впливу, наприклад, нервових переживань. Найбільш перспективним напрямком уповільнення й, навіть запобігання старіння прийом білків, що належать до сімейства сіртуїнів.

Перша згадка про існування сіртуїнів, здатних надавати користь організму людини, було від учених, які досліджували харчові дріжджі. Але сьогодні вже відомо, що білок сиртуїн зустрічається у бактерій й ссавців.

Лабораторні дослідження в деяких країнах Європи підтверджують, що сиртуїн має вирішальне значення на окисні або генотоксичні стреси, що відбуваються в клітинах організму. Речовина активує протидію клітин тканин на вплив процесів, що ведуть до в’янення.

Активація вироблення сіртуїнов в організмі відбувається природним шляхом, внаслідок вживання продуктів, що містять речовину, а також завдяки прийому препарату ресвератрола.

Де містяться сиртуїн

Ферменти сиртуїн – природна речовина, вироблення яких можлива завдяки прийому продуктів і трав:

  • Листові та зелені овочі;
  • Лісові ягоди — лохина, чорниця, ожина, суниця;
  • Яблука усіх сортів;
  • Страви на соєвій основі;
  • Червоне вино;
  • Чорний шоколад;
  • Оливки.

У деяких випадках компоненти, що містяться в продуктах, можуть протидіяти виробленні сіртуїнів. В такому випадку дієту необхідно посилювати ресвератролом. Цей препарат призначений для активації ферменту Sir2, який відомий своєю користю до продовження життя.

Ресвератрол, що активує вироблення сиртуїн, препарат

Дослідження користі ресвератрола і сіртуїнів на організм не припиняється. Щорічно вчені доводять корисні властивості цієї речовини проти старості. Професор біології Р. Міллер, який вивчає властивості ресверастрола, заявив: «Коли мене просять назвати 10 білків, що впливають на процеси старіння, сиртуїн гарантовано був би у цьому списку!».

Дотримуватися дієти, контролювати кількість потрапляння ферментів в організм в сучасному, «постійно зайнятому» світі — нелегке завдання. До того ж, прийом деяких продуктів може бути заборонений для людини за медичними показниками. Куди простіше купити в аптеці ресвератрол. Єдине що залишиться – не забувати щодня його приймати.

Не будьте байдужими до свого здоров’я, фізичним відчуттям, соціального життя. Подбайте про те, щоб ваш організм отримав природні компоненти.