Комплекс   RF ліфтинг + міостимуляція

фото жінки, яка робить комплексну процедуру по тілу «RF-ліфтінг + міостимуляція»

Процес біологічного старіння супроводжується витончення шкірної поверхні в результаті зменшення обсягу колагену і еластину. Дегенеративні зміни вражають і більш глибокі структури – підшкірно-жирову клітковину і м’язовий шар. Шкіра зазнає змін і на біохімічному рівні: скорочується обсяг вітамінів, амінокислот, макро- і мікроелементів.

Мета комплексу

Серйозною зброєю для anti-age терапії і для корекції тіла виступає комплекс «RF-ліфтинг + миостимуляция». Його дія дозволяє впоратися з такими завданнями:

  • поліпшення трофіки тканин за допомогою відновлення кровотоку;

  • зміцнення існуючих і активізація вироблення нових волокон еластину і колагену;

  • розщеплення жирової тканини;

  • додавання відсутніх елементів прямо в структури клітин.

Використання комплексу для особи забезпечує зміцнення м’язового каркаса, налагоджує тонус м’язів.

Показання

Показання для процедури при корекції тіла включають такі проблеми:

  • наявність розтяжок;

  • «Апельсинова кірка» в будь-якій зоні тіла;

  • зайву вагу, особливо жирові відкладення в певних ділянках.

Однією з причин скористатися комплексної послугою виступає втрата еластичності шкіри. Зізнається, що форма імпульсу в апараті міостімуяціі схожа на форму імпульсів, що генеруються клітинної мембраною. Це дозволяє мікрострумову імпульсу впроваджуватися в діяльність клітини, не пошкоджуючи її та утримуючи фазу спокою незмінною. Саме в цей період здійснюється заповнення енергетичних витрат. проведення RF-ліфтингу і міостімуляциі за один сеанс – це не тільки безпечно, але і доцільно.

Радіочастотний ліфтинг в Полтаві

Сеанс RF терапії передбачає прямий вплив на м’язову тканину безпечними радіочастотами. Процедура забезпечує скорочення м’язів, стимуляцію їх активності, внаслідок чого розщеплюється жирова тканина і усувається «апельсинова кірка». Вплив апарату безболісно і не приносить дискомфорту, клієнт відчуває приємне тепло.

Міостимуляція

Сеанс передбачає вплив на проблемні зони імпульсами струму, які впливають на різні шари шкіри, не торкаючись м’язової та сполучної тканини. Результатом стає зростання тонусу м’язового корсету, спалювання підшкірного жиру, усунення целюліту. Зменшення жирового прошарку благотворно позначається на корекції тіла.

Таким чином, комплекс«RF ліфтинг + миостимуляция »дозволяє швидко отримати відмінну фігуру без ліпосакції і інших оперативних втручань.