Біоревіталізація

Біоревіталізація в косметологічному центрі Полтави ESTET

Після досягнення людиною 26 років синтез гіалуронової кислоти знижується, тому шкіра втрачає здоровий колір та еластичність. Але не варто впадати у відчай – сучасна косметологія не стоїть на місці та пропонує таку популярну методику антивікового впливу на шкірну поверхню, як біоревіталізація.

Біоревіталізація обличчя, що це за процедура

Методика спрямована на відновлення та реконструкцію тканин. Під час сеансу в шкірну поверхню ін’єкційно вводиться гіалуронова кислота. Речовина дозується і знаходиться в незв’язаному вигляді, що сприяє її розщепленню протягом тижня і трансформації в будівельну основу для синтезу гіалуроната.

Ефект після біоревіталізації, як показують відгуки, виражається у наступних змінах:

  • Наповнення епідермісу вологою, що обумовлює розгладження зморшок;
  • Активізація відновних циклів після травмуючої процедури;
  • Заповнення резервів гіалуроната і гідробалансу шкіри;
  • Шкіра обличчя набуває здорового кольору і рівного відтінку;
  • Щільність та пружність шкірної поверхні поліпшується;
  • Стійкий ефект ліфтингу.

Якщо ви стоїте перед вибором: мезотерапія або біоревіталізація, враховуйте, що остання відрізняється тривалим поступовим і вираженим результатом навіть у роки зрілості. Вікові зміни, вплив гравітації стимулюють втрату тонусу та еластичності дерми. Накопичувальний ефект дозволяє відвідувати сеанси не більше одного разу на рік.

Результат біоревіталізації в Полтаві

Найчастіше косметолог радить проходження курсу з 3-4 сеансів двічі на тиждень. Число та регулярність впливу визначається, згідно зі станом шкірної поверхні певної пацієнтки. Початкові ін’єкції роблять шкіру сяючою, допомагають розгладити зморшки та покращують колір обличчя. Серйозну пігментацію, що утворилася після пляжного відпочинку, процедура не усуне, але добре пом’якшить. Курс біоревіталізації підвищує пружність шкіри та підтягує овал обличчя, при відсутності вираженого птозу. Результат ін’єкцій зберігається протягом року, якщо пацієнтка буде дотримуватися здорового способу життя.

Біоревіталізація ціна в Полтаві

Для отримання ідеального результату, зверніться до центру косметології «Естет», де грамотні майстри індивідуально підберуть відповідну програму омолодження обличчя. Ціна процедур буде залежати від тривалості курсу. Біоревіталізація виявиться справжнім порятунком при активній реабілітації після пластики та агресивного впливу на шкіру. Запишіться на сеанс, залишивши заявку на сайті, або зателефонуйте за вказаним номером телефону.

Також Ви легко можете ознайомитись і скористатись іншими професійними послугами косметологічного центру ESTET:

Стежте за нашою діяльністю на сторінках у Facebook та Instagram.