Солярій

Солярій у професійному косметологічному центрі ESTET

Більше не потрібно за засмагою їздити закордон. Заощадити на дорогих подорожах дозволяють послуги центру косметології «Естет». Салон допомагає всіх здивувати смаглявою шкірою, навіть у холодну пору року. Кваліфіковані косметологи підкажуть, як солярій допоможе засмагнути для отримання ідеального результату. Новітнє обладнання допоможе підкреслити вашу красу і подбає про ваше здоров’я та безпеку.

Як правильно засмагати в солярії

Отримати красивий колір шкіри дозволяє дотримання наступних правил:

 1. Перед солярієм потрібно очистити шкіру, використовуючи в душі жорстку мочалку або скраб. Усунення ороговілих клітин забезпечить отримання рівнішої засмаги.

 2. Використовувати крем для засмаги в солярії. Засіб дозволить засмагнути красиво і буде утримувати результат.

 3. Відвідуйте солярій без косметики та прикрас.

 4. Захищайте особливо чутливі зони від ультрафіолету – заклеюйте соски та родимки спеціальними наклейками, надягайте окуляри. Уберегти волосся допоможе шапочка.

 5. Контролюйте час перебування. Тривалість сеансу косметолог підбирає індивідуально, залежно від типу шкіри. Перше відвідування солярію має бути 2-4 хвилини, поступово час перебування збільшується.

 6. Враховуйте протипоказання. Ультрафіолетова засмага не рекомендується людям з великою кількістю родимок, астмою, патологіями шкіри, щитовидки, серцево-судинної системи. Протипоказаннями також виступає наявність онкології, період менструацій, вагітності та лактації.

 7. Зволожуйте шкірну поверхню, тому як вплив ультрафіолету пересушує її. Допомоги надасть масло для солярію, яке потрібно наносити до і після сеансу.

 8. Мінімізувати шкідливий вплив ультрафіолетових променів можна, вживаючи вітамін C.

Регулярний загар в солярії приносить постійний ефект. Однак загорати кілька днів поспіль не рекомендується.

Солярій вертикальний – користь

Поширена думка про шкоду солярія науково не підтверджена. Навіть лампи старих стандартів, що застосовуються в обладнанні, доставляли певну користь для організму. При відсутності сонячних променів, особливо в зимовий період, медпрацівники рекомендують відвідування солярію, що забезпечує синтез вітаміну D в організмі.

Встановлено, що елемент сприяє засвоєнню кальцію організмом. Аптечні заклади реалізують препарати, що поєднують вітамін D і кальцій. Однак про інформацію, що насичення організму вітаміном D у таблетованому вигляді неможливо, фармакологи замовчують. Компенсувати нестачу елемента дозволяють сонячні ванни, а також горизонтальні та вертикальні солярії.

Скільки коштує солярій в Полтаві

Центр косметології «Естет» пропонує отримати гарну засмагу. Крім того, для своїх клієнтів салон надає можливість отримати коричневий колір шкірної поверхні. Солярій оснащений лампою Coffee Love, яка забезпечує вироблення власного меланіну шкірою та отримання ефекту, який можна порівняти із засмагою на островах.

Використання якісного обладнання не дає можливості проводити процедуру дешево, проте клієнти оцінять отримання наступних плюсів:

 • Вибір кольору і його інтенсивності;

 • Насичення вітаміном D;

 • Посилення імунітету;

 • Покращення настрою, особливо в холодну пору року;

 • Нормалізація кровообігу і живлення клітин у всіх шарах шкіри;

 • Розслаблення, зниження холестерину і цукру в крові.

Під час сеансу освітлення впливає на шкіру, а також стимулює синтез серотоніну. Гормон задоволення покращує настрій і зміцнює стресостійкість. Отримати серотонін з продуктів харчування можна лише в незначних обсягах. Єдину допомогу надасть світло. Запишіться на процедуру в центр косметології «Естет» телефоном або, заповнивши форму зворотного зв’язку на сайті. Вартість сеансу буде залежати від його тривалості.

Також Ви легко можете ознайомитись і скористатись іншими професійними послугами косметологічного центру ESTET:

Стежте за нашою діяльністю на сторінках у Facebook та Instagram.