RF-ліфтинг тіла (усунення в’ялості)

фото жінки, яка робить rf-ліфтинг тілаПеретворення, які наступають з віком, обумовлюють розшарування шкірної поверхні, внаслідок чого вона втрачає тонус. Відновити каркас шкіри допомагає радіохвильовий ліфтинг(RF), де використовується електричний струм радіохвиль. Процедура полягає в проходженні імпульсів через структури тканин. Зустрічаючи опір, вони провокують розігрів тканини, а саме еластину і колагену, що володіють білкової природою до 65°С.Термічний вплив на білок викликає його згортання і затвердіння. Таким чином, колагенові молекули збираються в міцні спіралі, наділяючи шкіру сильним ліфтинг ефектом. Вплив радіочастот також запускає ліполіз в підшкірно-жирової клітковини. Результатом процесу стає розщеплення жиру на гліцерин і жирні кислоти.

Радіохвильовий ліфтинг тіла в Полтаві свідчення

Корекція тіла радіохвильовим методом рекомендується для таких випадків:

  • в’янення шкіри;
  • пігментні плями;
  • постакне;
  • фотостаріння шкіри;
  • обвисання шкіри в проблемних зонах;
  • целюліт.

Істотні зміни будуть замети відразу після першого сеансу. Кілька процедур забезпечать досягнення більш явного результату. Повноцінний курс передбачає до 12 сеансів. Після його закінчення омолоджуючий ефект буде наростати ще протягом півроку.

RF-ліфтінг в Полтаві робить тіло більш підтягнутим, а шкіру – гладкою і пружною. Отримані результати будуть триматися на протязі 2-3 років за умови відмови від шкідливих звичок, дотримання режиму здорового харчування і нормалізації життєвого ритму.

Протипоказання RF-ліфтингу

Процедура не корисна для вагітних і годуючих жінок; при наявності свіжих шрамів і рубців; при патологіях щитовидної залози; при діагностованих пухлинах на оброблюваних зонах. Крім того, RF ліфтинг заборонений при наявності кардіостимулятора.