Шугаринг

Шугаринг в кращому косметичному салоні Полтави - ESTET

Майстри центру косметології «Естет» виконують процедуру усунення волосся на тілі та обличчі з використанням цукрової пасти. Шугаринг підходить для волосся будь-якої густоти і кольору. Метод виконується для депіляції вусів і бороди у чоловіків, не викликаючи роздратування шкіри.

Як робиться шугаринг у Полтаві, зони обробки

Сеанс видалення волосся на тілі цукровою пастою здійснюється з урахуванням анатомії зростання волосяних фолікулів, що запобігає загрозі вростання волосся. Проникаючи до згустку пасти, волосся усувається плавними рухами, що не травмують шкірну поверхню. З огляду на те, що цукрова депіляція в Полтаві у центрі косметології «Естет» виконується майстрами мануально, усуваються навіть найкоротші волоски у наступних зонах

 1. Бікіні глибоке;
 2. Бікіні класика;
 3. Пахви;
 4. Верхня губа;
 5. Ноги повністю;
 6. Гомілка або стегно;
 7. Рука.

Сеанс володіє СПА-ефектом. Процедура супроводжується легким пілінгом, який приносить користь для поновлення верхніх шарів дерми.

Переваги

Існує безліч методів видалення непотрібної рослинності, але найбезпечнішим і щадним, на думку експертів, виступає шугаринг цукровою пастою. Перевагами процедури виступають:

 • Відсутність хворобливих відчуттів;
 • Уповільнення росту волосся до 4-х тижнів;
 • Відсутність врослих волосків;
 • Делікатне видалення волосків з цибулиною без обривання;
 • Гігієнічність – висока концентрація цукру блокує поширення патогенних мікроорганізмів;
 • Відсутність алергічних реакцій через вміст природних компонентів у пасті.

Крім того, цукровий діабет не може виступати протипоказанням для шугарингу цукровою пастою, через те, що елемент не потрапляє прямо до крові. Процедура може супроводжуватися неодноразовим нанесенням пасти на одну і ту ж зону без пошкодження епідермісу, хоча при використанні воску в картриджах це виключено.

Шугаринг обличчя чоловіків ціна в Полтаві

Кваліфіковані майстри центру косметології «Естет» проводять усунення волосся за допомогою цукрової пасти і для чоловіків. Наприклад, шугаринг обличчя дозволяє:

 1. Відкоригувати брови;
 2. Видалити волосся під нижньою губою і на підборідді;
 3. Відкоригувати лінію бороди на щоках, вилицях і шиї.

Сучасні косметичні засоби і навіть фірмові верстати для гоління не забезпечують такого тривалого ефекту гладкої шкіри, як проведення депіляції цукровою пастою. Ціна процедури буде залежати від зони обробки.

Ефективний шугаринг у Полтаві

Якщо ви хочете позбутися від небажаного волосся гранично акуратно, довіртеся фахівцям центру косметології «Естет». Кваліфікація майстрів, використання якісних матеріалів і інструментів зроблять вашу дерму чистою, гладкою та м’якою. Від сеансу до сеансу можна досягти бездоганного стану шкірної поверхні. Запишіться на процедуру шугарингу, залишивши заявку на сайті, або зателефонуйте за вказаним номером телефону.

Стежте за нашою діяльністю на сторінках у Facebook та Instagram.