Мезотерапія

на фото зображена дівчина, яка отримує уколи краси

Мезотерапія обличчя в Полтаві затребувана, завдяки ефективній допомоги для омолодження і оздоровлення шкірної поверхні обличчя і тіла. Методіка супроводжується введенням препаратів з необхідними компонентами під шкіру. У центрі косметології «Естет» сеанс проводять кваліфіковані майстри, які використовують спеціальні мезококтейль, що складається з антиоксидантів, амінокислот, мікроелементів і т. д. Склад підбирається індивідуально, відповідно до характеру проблеми.

Мезотерапія обличчя – основи проведення

Уколи краси – це універсальна процедура, омолодження шкіри, здатна підлаштовуватися під фінансові можливості клієнток салону. У центрі косметології «Естет» процедура проводиться наступним чином:

  • Зона уколів обробляється антисептичним засобом;
  • Косметолог за допомогою шприцю або мезоінжектору вводить необхідні препарати у вибрані ділянки;

Мезотерапія тіла може супроводжуватися больовими відчуттями, в залежності від зони уколів, складу препарату, больового порогу. Наприклад, наявність кофеїну в засобі може зумовити хворобливість процедури. У такому разі застосовується аплікаційне знеболення.

Мезотерапія обличчя до і після: показання та ефективність

Процедура допомагає вирішити естетичні проблеми шкіри наступного характеру:

 1. Акне, широкі пори, рубці;
 2. В’ялість, пігментні плями;
 3. Темні кола під очима;
 4. Зморшки;
 5. Судинна сітка.

Зробити уколи краси в Полтаві і отримати максимальний результат можна в центрі косметології «Естет». Мезотерапія обличчя порадує клієнтів такою ефективністю, як:

  • Моделювання овалу обличчя;
  • Розгладження дрібних зморшок, здоровий колір обличчя;
  • Зникнення темних кіл під очима.

Крім того, уколи краси надають допоміжну дію при відновленні після пластичної операції.

Мезотерапія тіла ціна в Полтаві

За ефективністю мезотерапія обличчя в центрі косметології «Естет», відгуки про яку можна побачити на сайті перевершує різноманітні процедури з використанням масок і кремів. Причиною виступає більш глибоке проникнення корисних елементів і їх накопичення після уколів краси. Додатковим підтвердженням використання процедури виступають фото «до і після».

Ціна мезотерапії обличчя і тіла буде визначатися зоною впливу, компонентами використовуваного коктейлю, а також кількістю сеансів. Ефективність процедури зберігається близько півроку. Щоб дізнатися подробиці більш детально, запишіться на прийом косметолога, зателефонував за контактним телефоном центру «Естет».

This error message is only visible to WordPress admins
error: Content is protected !!