Мезотерапія

Мезотерапія в надійному косметологічному комплексі - ESTET

Мезотерапія обличчя в Полтаві популярна, завдяки ефективній допомозі для омолодження та оздоровлення шкірної поверхні обличчя і тіла. Методика супроводжується введенням препаратів з необхідними компонентами під шкіру. У центрі косметології «Естет» сеанс проводять кваліфіковані майстри, які використовують спеціальні мезококтейль, що складається з антиоксидантів, амінокислот, мікроелементів і т. д. Склад підбирається індивідуально, відповідно до характеру проблеми.

Мезотерапія обличчя – основи проведення

Уколи краси – це універсальна процедура, омолодження шкіри, здатна підлаштовуватися під фінансові можливості клієнток салону. У центрі косметології «Естет» процедура проводиться наступним чином:

  • Зона уколів обробляється антисептичним засобом;
  • Косметолог за допомогою шприца або мезоінжектора вводить необхідні препарати у вибрані ділянки;

Мезотерапія тіла може супроводжуватися больовими відчуттями, в залежності від зони уколів, складу препарату, больового порогу. Наприклад, наявність кофеїну в засобі може зумовити хворобливість процедури. У такому разі застосовується аплікаційне знеболення.

Мезотерапія обличчя до і після: показання та ефективність

Процедура допомагає розв’язати естетичні проблеми шкіри наступного характеру:

  1. Акне, широкі пори, рубці;
  2. В’ялість, пігментні плями;
  3. Темні кола під очима;
  4. Зморшки;
  5. Судинна сітка.

Зробити уколи краси в Полтаві і отримати максимальний результат можна в центрі косметології «Естет». Мезотерапія обличчя порадує клієнтів такою ефективністю, як:

  • Моделювання овалу обличчя;
  • Розгладження дрібних зморшок, здоровий колір обличчя;
  • Зникнення темних кіл під очима.

Крім того, уколи краси надають допоміжну дію при відновленні після пластичної операції.

Ціна в Полтаві

За ефективністю мезотерапія обличчя в центрі косметології «Естет», відгуки про яку можна побачити на сайті перевершує різноманітні процедури з використанням масок і кремів. Причиною виступає глибше проникнення корисних елементів і їх накопичення після уколів краси. Додатковим підтвердженням використання процедури виступають фото «до і після».

Ціна мезотерапії обличчя і тіла буде визначатися зоною впливу, компонентами використовуваного коктейлю, а також кількістю сеансів. Ефективність процедури зберігається близько пів року. Щоб дізнатися подробиці більш детально, запишіться на прийом косметолога, зателефонував за контактним телефоном центру «Естет».

Стежте за нашою діяльністю на сторінках у Facebook та Instagram.