Доглядові процедури

фото дівчини під час проведення процедури догляду в центрі косметології «Естет»

Навіть попри відмінне здоров’я, на шкірі людини іноді можуть з’являтися естетичні дефекти, з якими успішно борються процедури догляду. Дефекти не вносять збоїв до роботи шкіри й не загрожують життю (наприклад, дрібні рубці, сліди від вугрового висипу, пігментація або зморшки), проте здатні неабияк зіпсувати настрій. Безумовно, це вимагає впливу спеціальних програм по догляду за шкірною поверхнею обличчя. В такому випадку необхідні доглядові процедури від спеціаліста.

Популярні процедури догляду в Полтаві

Центр косметології «Естет» докладає максимальні можливості для підтримки краси своїх клієнток. Основними завданнями проведення комплексів стає коригування вікових змін, збереження свіжого вигляду обличчя, продовження дії косметичних методик. Популярністю в центрі «Естет» користуються такі техніки:

  • Карбокситерапія;
  • Лікувальний пілінг;
  • Омолоджуючий пілінг;
  • Відбілюючий пілінг.

У центрі використовуються спеціально розроблені програми для проблемної, чутливої ​​та нормальної шкіри. Грамотні процедури догляду підбираються тільки після вивчення особливостей її поверхні з урахуванням віку і побажань клієнта. Майстри салону «Естет» в Полтаві мають високу кваліфікацію і можуть правильно комбінувати різні прийоми.

Доглядові процедури для обличчя: ціна

Професійний догляд за шкірою – найважливіша послуга для охочих довше залишатися молодими та красивими. Подібний сеанс буде включати наступні етапи:

  1. Очищення шкіри, усунення ороговілих клітин, розчинення сальних пробок, видалення комедонів і вугрової висипки.

  2. Стимулюючий масаж, який надає розслаблюючий, оздоровчий і підтягуючий ефект.

  3. Закріплення результатів – вибір відповідного косметичного складу для підтримки шкірної поверхні.

Будь-який косметичний сеанс в салоні матиме позитивний вплив на поверхню дерми, але його закріплення буде залежати від подальшого догляду вдома. Косметолог дасть потрібні поради щодо схеми використання відповідних засобів.

Дати оцінку стану шкіри здатний тільки досвідчений фахівець. Саме такі співробітники працюють в центрі «Естет». Якщо ви бажаєте пройти Догляду програми для обличчя, ціна в Полтаві яких буде невисокою, найкращим рішенням виявиться звернутися саме сюди.

Також Ви легко можете ознайомитись детальніше і скористатись процедурами нашого центра в Полтаві:

Стежте за нашою діяльністю на сторінках у Facebook та Instagram.