ПОСЛУГИ

Завдяки стрімкому розвитку естетичної медицини і косметології в Полтаві послуги центру косметології «Естет» виражаються широким різноманіттям. Це дозволяє вирішувати проблеми клієнтів салону відповідно до індивідуальних особливостей кожного. Надається широкий спектр процедур, націлених на боротьбу з біологічним старінням шкіри, естетичними дефектами. Співробітники центру використовують тільки якісне, сучасне обладнання і препарати. У центрі косметології «Естет» клієнти отримують перевірені послуги, ефективність яких підтверджена реальними відгуками клієнтів.

Чистка обличчя в Полтаві

Проведення професійної косметологічної чистки особи в центрі косметологи «Естет» дозволяє усунути відому проблему чорних крапок на шкірної поверхні. З’являються вони, як забруднення пір пилом, залишками макіяжу спільно з виділеннями шкіри. Подібна закупорка провокує розвиток мікровоспаленій і вугрової висипки (акне), тому шкіра тьмяніє і стрімко старіє.

Крім надання гігієнічного ефекту чистка обличчя, в центрі косметології «Естет» приносить наступний ефект:

 • Відновлення властивостей захисту;
 • Звільнення міжклітинних пір;
 • Стимулюється відновлення клітин;
 • Нормалізується кислотне середовище;
 • Ороговілі клітини відшаровуються і усуваються;
 • Оптимізується всмоктування косметичних засобів.

Лікувальна чистка обличчя в Полтаві в центрі косметології «Естет» проводиться відповідно до типу шкіри і присутнім порушень. Процедури підбираються індивідуально.

Апаратна косметологія в центрі косметології «Естет»

Одним з кращих прикладів апаратної косметології в центрі косметології «Естет» виступає газорідинний пілінг або киснева чистка. Оригінальна процедура розроблена ізраїльськими вченими. Основне завдання, яке вона виконує, полягає в глибокому очищенні шкірної поверхні особи, усунення вугрів, комедонов, відчутне омолодження шкірної поверхні, коригування рельєфу, відчуття свіжості, сяйво, особа стає ніжним, оксамитовим.

Завдяки проникненню кисню в глибокі шари дерми поліпшується кровопостачання, відходять неглибокі зморшки, згладжується колір обличчя, знімається набряклість, посилюється загальний тонус, шкіра отримує лімфодренажний ефект.

Масаж тіла в центрі косметології «Естет»

Безумовною перевагою процедури виступає можливість отримання максимального ефекту розслаблення одночасно зі стимуляцією м’язового корсету. Загальний масаж тіла в центрі косметології «Естет» забезпечує усунення більшості косметичних проблем – покращує контури тіла і знімає прояви целюліту. Довіряючись професійним масажистам салону, клієнти отримують наступні переваги:

 1. Релакс тіла.
 2. Поліпшення кровообігу в зоні опрацювання.
 3. Вихід шлаків і токсинів.
 4. Ліквідація м’язової втоми.
 5. Зняття больового синдрому.
 6. Оздоровлюючий вплив на нервову систему.
 7. Налагодження клітинного метаболізму.
 8. Зниження ваги, відчутне підтягування контуру тіла.

Ефектно на зміну жіночих форм впливають антицелюлітний і лімфодренажний масажі в Полтаві, центрі косметології «Естет». Відповідно до поставлених цілей і побажань клієнта вибирається напрямок процедури.

Корекція тіла в центрі косметології «Естет»

Підтягнуте тіло, струнка фігура – одні з головних характеристик відмінного здоров’я, правильного життєвого образу. Досягнення такого ідеалу стає жаданим для багатьох людей. У хід беруться всі можливі способи – модні дієти, заняття в спортзалі до знемоги, проте все безрезультатно. Мало того, з’являються недоліки у вигляді обвислих шкіри, що зменшилася грудей і схуднення не в бажаних зонах. Паличкою-виручалочкою для жінок в таких випадках стають послуги корекції тіла від центру косметології «Естет».

Корекція локальних жирових відкладень тіла в Полтаві є «безопераційну ліпосакцію». Процедуру проводить косметолог за допомогою новітніх апаратів, вирішуючи такі проблеми шкіри, як целюліт, набряклість, в’ялість, жирові відкладення, розтяжки. Дія апаратів сприяє виведенню шлаків і токсинів, а також покращує контури тіла. Після оцінки стану клієнта професійний косметолог розробляє індивідуальний план корекції фігури. Майстри центру косметології «Естет» підбирають максимально ефективні техніки і їх комбінації, що дозволяє бачити результат вже після перших процедур.

Чистка обличчя ESTET Полтава

Чистка обличчя

Масаж

Масаж

Мезотерапія

Мезотерапія

Доглядові процедури

Доглядові процедури

Апаратна косметологія обличчя

Апаратна косметологія обличчя

Апаратна корекція тіла

Апаратна корекція тіла

Мезотерапія волосся

Мезотерапія волосся

Солярій

Солярій

Біоревіталізація

Біоревіталізація

Шугарінг

Шугарінг