ПОСЛУГИ

Центр косметології «Естет» пропонує всі послуги косметології у Полтаві. Ми знаємо, як важливо мати здорову та красиву зовнішність, тому надаємо послуги, що допоможуть вам зробити це реальністю.

Однією з наших найпопулярніших послуг є контурна пластика. Цей метод дозволяє коригувати форму обличчя, підвищувати губи, виправляти зморшки та інші недоліки зовнішності. Наші досвідчені косметологи використовують тільки високоякісні матеріали, щоб забезпечити максимально ефективний та безпечний результат.

Перелік послуг

Також ми пропонуємо різноманітні апаратні методики для підтягування шкіри обличчя та тіла, зменшення целюліту та виправлення контурів тіла. Наші сучасні апарати дозволяють досягти помітних результатів без болючих процедур та довгих реабілітаційних періодів.

У нашому центрі ви також можете скористатися послугою відновлення волосся. Ми пропонуємо процедуру кератинового відновлення, яка допоможе зміцнити та підвищити еластичність волосся, зробити його більш гладеньким та слухняним.

Усі послуги косметології у Полтаві, які пропонує наш центр, виконуються досвідченими та кваліфікованими фахівцями з використанням сучасного обладнання та найкращих косметичних засобів. Ми завжди дотримуємось найвищих стандартів, щоб надати мінімум дискомфорту і максимальний результат нашим клієнтам.

Апаратна корекція тіла. Послуги косметології у Полтаві

Однією з найпопулярніших послуг в нашому центрі є процедура апаратної корекції тіла. Ця методика дозволяє позбутися від зайвих кілограмів та зменшити об’єми тіла без виснажливих дієт та тренувань. Ми використовуємо тільки найсучасніші апарати, які допоможуть досягти максимальних результатів.

У нашому центрі також доступні послуги з догляду за шкірою обличчя та тіла. Ми пропонуємо різноманітні процедури, які допоможуть зберегти молодість та красу вашої шкіри. Наші кваліфіковані косметологи використовують тільки професійну косметику від провідних виробників, що гарантує безпеку та ефективність процедур.

Крім того, у нашому центрі ви можете отримати послуги з розв’язання проблеми з целюлітом. Ми використовуємо інноваційні технології, які допоможуть позбутися від цієї проблеми назавжди.

Зверніться до нашого центру косметології “Естет” у Полтаві, і ми гарантуємо вам якість та безпеку всіх наших послуг. Наші спеціалісти з радістю допоможуть вам вибрати оптимальну програму догляду за вашою шкірою та тілом, яка відповідатиме всім стандартам і перевершить Ваші сподівання!

Послуги косметології у Полтаві

Простежити нашу діяльність можна на сторінках Facebook та Instagram, де висвітлюємо роботу і результати наших клієнтів.

Чистка обличчя ESTET Полтава

Чистка обличчя

Масаж

Масаж

Мезотерапія

Мезотерапія

Доглядові процедури

Доглядові процедури

Апаратна косметологія обличчя

Апаратна косметологія обличчя

Апаратна корекція тіла

Апаратна корекція тіла

Мезотерапія волосся

Мезотерапія волосся

Солярій

Солярій

Біоревіталізація

Біоревіталізація

Шугарінг

Шугаринг