Мезотерапія волосся

Мезотерапія волосся в надійному косметологічному центрі Полтави - ESTET

Всупереч молодому існування в сфері краси, мезотерапія волосся заявила про себе, як ефективний спосіб регенерації і відновлення густоти локонів. Професійне виконання подібної методики надає центр косметології «Естет». Досвідчені трихологи допомагають подолати труднощі волосистої частини голови будь-якого ступеня складності.

Що таке мезотерапія волосся?

Сеанс полягає в ін’єкційної методикою, спрямованою на запровадження відповідних коктейлів в шкірну поверхню голови. Мезотерапія волосся – це спосіб забезпечити потрібними мікроелементами зону, що забезпечує зростання, силу і привабливість локонів. Курс процедур допомагає усувати такі складності, як:

  • Сухість;
  • Ламкість;
  • Випадання.

В результаті локони стають здоровими, міцними та ростуть набагато швидше.

Як виконується мезотерапія волосся в центрі косметології «Естет»

Перед процедурою трихолог оглядає шкірну поверхню голови, виконує оцінку стан локонів і визначає проблеми, які потребують вирішення. На основі отриманих даних підбирається готовий препарат для процедури з вітамінами, мікроелементами або органічними кислотами. За одну процедуру вводиться до 2 мл лікувального засобу за допомогою мікроін’єкцій.

Мезотерапія волосистої частини голови абсолютно безболісна, в зоні уколів може виникати легке відчуття печіння, яке швидко зникає. Дози мікроскопічні, а голки дуже тонкі і короткі вводяться на глибину до 2 мм. Триває сеанс близько 40 хвилин. Під час уколів активні речовини проникають в середні шари дерми, виконується стимуляція росту волосся. Для повного оздоровлення шевелюри може знадобитися до 8 сеансів, залежно від проблеми.

Якісна мезотерапія волосся в Полтаві

Використання передових засобів дозволяє центру косметології «Естет» надавати якісні процедури лікування волосяного покриву. Наприклад, клієнти отримують наступні плюси:

  1. Відновлюється густота волосся;
  2. Налагоджується діяльність сальних залоз;
  3. Знижується прояв лупи;
  4. Нормалізується мікроциркуляція крові в шарі дерми;
  5. Локони стають більш щільними.

Перевагою мезотерапії в центрі «Естет» стає голкорефлексотерапія, що впливає на активні точки. Це стимулює кровообіг і покращує обмінні процеси. Отриманий ефект не пропонують навіть професійні засоби для росту волосся.

Ціна в Полтаві

Вартість сеансу в центрі косметології «Естет» визначається, відповідно до складу мезококтейля і залежить від кількості процедур. Зазвичай терапія волосся передбачає 8-10 сеансів. Кваліфікований трихолог проводить процедуру тільки після огляду і посвідчення у відсутності протипоказань у пацієнта. Персональний підхід до клієнтів центру «Естет» дає можливість розробляти дієві схеми і підбирати ефективні препарати для лікування. Так мезотерапія волосся завершується відмінним результатом, який підтверджують відгуки клієнтів, залишені на сайті. Отримайте детальну консультацію з виниклих питань та запишіться на сеанс в телефонному режимі.

Стежте за нашою діяльністю на сторінках у Facebook та Instagram.

Даний запис також доступний на %s