Пілінг лікувальний

Пілінг лікувальний в найкращому косметологічному центрі Полтави - ESTET

Якщо в догляді за шкірою обличчя перестали допомагати звичні скраби, маски, сироватки, саме час взяти на озброєння лікувальний пілінг в Полтаві. Процедуру в центрі косметології «Естет» проводять кваліфіковані фахівці. Результатом сеансу стає очищення і оновлення шкірної поверхні.

Лікувальний пілінг обличчя в Полтаві

Косметична процедура за допомогою відлущування верхніх шарів змертвілого епітелію дозволяє очистити та відновити шкіру. Після зняття ороговілих клітин запускається процес регенерації нових, що покращує еластичність шкіри, прибирає нерівності, дрібні зморшки, пігментні плями.

Лікувальний пілінг в косметичному центрі «Естет» проводиться для наступних шкірних патологій:

 • Гіперкератоз;
 • Вугровий висип;
 • Акне;
 • Закупорка сальних залоз;
 • Себорейний дерматит та ін.

Перелік показань до процедури також включає мімічні та вікові зморшки, ущільнення епідермісу, наявність рубців після хірургічних втручань і травмування.

Лікувальний пілінг в Полтаві – етапи проведення

Сенс проведення процедури полягає в розчиненні відмерлих клітинних структур і сального секрету. Для цього потрібні наступні етапи:

 1. Шкірна поверхня очищається від макіяжу і знежирюється.
 2. Наноситься шар засобу, що містить фруктову кислоту.
 3. Через деякий час пілінгова речовина нейтралізується за допомогою спеціального розчину, заспокійливого шкіру і знімає почервоніння.

При очікуванні дії пілінгової маски, косметолог знаходиться поруч з пацієнтом. Це дозволяє вчасно відреагувати на прояв алергічної реакції та змити засіб. Після закінчення процедури шкірна поверхня покривається спеціальним кремом, що забезпечує регенеративні процеси, і захищає шкіру від ультрафіолетових променів. Лікувальний пілінг обличчя в Полтаві виконується за допомогою різних засобів, від яких залежить ціна процедури. Вибираючи метод впливу, слід враховувати протипоказання, про які проконсультують фахівці центру косметології «Естет».

Вартість проведення пілінгу обличчя в Полтаві

Результатом проведення пілінгової терапії виступлять такі зміни:

 • Покращення кольору і текстури шкіри;
 • Підвищення пружності шкірної поверхні;
 • Звуження широких пір, згладжування нерівностей.

Лікувальний пілінг обличчя в Полтаві, що проводиться в центрі косметології «Естет», приносить тільки позитивні результати, про що свідчать відгуки клієнтів.

Ознайомитись і скористатись іншими доглядовими процедурами можна за наступними посиланнями:

Стежте за нашою діяльністю на сторінках у Facebook та Instagram.