Пілінг лікувальний

зображення усміхненої дівчини після лікувального пілінгу обличчя

Якщо в догляді за шкірою обличчя перестали допомагати звичні скраби, маски, сироватки, саме час взяти на озброєння лікувальний пілінг в Полтаві. Процедуру в центрі косметології «Естет» проводять кваліфіковані фахівці. Результатом сеансу стає очищення і оновлення шкірної поверхні.

Лікувальний пілінг обличчя в Полтаві

Косметична процедура за допомогою відлущування верхніх шарів омертвілого епітелію дозволяє очистити і відновити шкіру. Після зняття ороговілих клітин запускається процес регенерації нових, що покращує еластичність шкіри, прибирає нерівності, дрібні зморшки, пігментні плями.

Лікувальний пілінг в косметичному центрі «Естет» проводиться для наступних шкірних патологій:

 • Гиперкератоз;
 • Вугровий висип;
 • Акне;
 • Закупорка сальних залоз;
 • Себорейний дерматит та ін.

Перелік показань до процедури також включає мімічні та вікові зморшки, ущільнення епідермісу, наявність рубців після хірургічних втручань і травмування.

Лікувальний пілінг в Полтаві – етапи проведення

Сенс проведення процедури полягає в розчиненні відмерлих клітинних структур і сального секрету. Для цього потрібні наступні етапи:

 1. Шкірна поверхня очищається від макіяжу і обезжирюється.
 2. Наноситься шар засобу, що містить фруктову кислоту.
 3. Через деякий час пілінгова речовина нейтралізується за допомогою спеціального розчину, заспокійливого шкіру і знімає почервоніння.

При очікуванні дії пілінгової маски, косметолог знаходиться поруч з пацієнтом. Це дозволяє вчасно відреагувати на прояв алергічної реакції і змити засіб. Після закінчення процедури шкірна поверхню покривається спеціальним кремом, що забезпечує регенеративні процеси, і захищає шкіру від ультрафіолетових променів. Лікувальний пілінг обличчя в Полтаві виконується за допомогою різних засобів, від яких залежить ціна процедури. Вибираючи метод впливу, слід враховувати протипоказання, про які проконсультують фахівці центру косметології «Естет».

Вартість проведення пілінгу обличчя в Полтаві

Результатом проведення пілінгової терапії виступлять такі зміни:

 • Покращення кольору і текстури шкіри;
 • Підвищення пружності шкірної поверхні;
 • Звуження широких пір, згладжування нерівностей.

Лікувальний пілінг обличчя в Полтаві, що проводиться в центрі косметології «Естет», приносить тільки позитивні результати, про що свідчать відгуки клієнтів.