Комплекс кавітація+ вакуум+ пресотерапія+ RF

Комплексні косметологічні процедури широко затребувані серед представниць прекрасної статі, тому як це багаторазово підсилює ефект. Так, проведення кавітації, вакуумного масажу, пресотерапії і РФ-ліфтингу успішно бореться з целюлітом, допомагає позбутися від зайвих кілограмів і відкоригувати фігуру. Хорошим плюсом виступає відновлення втраченої еластичності шкіри, її молодості і пружності.

Кавітація

М’який вплив апаратної методики дозволяє кавітації виступати чудовою альтернативою ліпосакції. Процедура полягає в подачі високочастотної акустичної хвилі, що несе парниковий ефект. Результатом стає руйнування жирового прошарку, проводиться синтез колагенових волокон і еластину. Процедура кавітації переноситься цілком комфортно. Поєднувати з іншими методиками її можна в один день, в один прийом.

Вакуумний масаж

Відразу після кавітації потрібно провести вакуумний масаж для лимфодренажного ефекту. Проводиться він за більшою області впливу, ніж кавітація – по всій кінцівки. Стимуляція кровообігу і лімфотоку сприяє зняттю набряклості, виведенню шлаків, дренування глибинних шарів шкіри.

Радиочастотный лифтинг Полтава

Після вакуумного масажу на апараті включається функція рф ліфтингу. Вона позитивно впливає на щільність і еластичність шкіри, підтягуючи її і виводячи токсини. Техніка успішно бореться з жировими клітинами завдяки стимулюванню потрібних м’язових груп. Результатом стає позбавлення від:

  • целюліту;
  • жирових відкладень;
  • в’ялості шкіри.

Важливим плюсом комбінування процедур стає усунення розтяжок з шкірної поверхні.

Пресотерапія

Процедура підтримує і прискорює запущені обмінні процеси, що тільки підсилює результат і прискорює корекцію тіла. Фігура змінюється під впливом повітря в спеціально прикріплених манжетах.

Показання до комплексної процедурі

Поєднання декількох технік рекомендовано при:

  1. вираженому целюліті;

  2. наявності розтяжок;

  3. втрати еластичності шкіри.

Чудовий ефект комплексний вплив надає для позбавлення від зайвої ваги.

Протипоказаннями для методу стають період вагітності та годування груддю; онкологічні хвороби, ниркова і серцева недостатність.