Комплекс кавітація + вакуум

фото жінки, яка робить комплексну процедуру по тілу «кавітація + вакуум»

Коли метою стає отримання максимального ефекту при корекції тіла, фахівці центру косметології «Естет» нерідко вдаються до використання декількох методик. Під час сеансу для впливу на проблемні зони майстер використовує дві апаратних техніки. Тоді як проводиться втягування проблемної ділянки за допомогою вакуумної чаші, апарат спрямовує електромагнітну хвилю, прогріваються тканини, що сприяє підтяжці шкіри. Ми пропонуємо методику у вигляді комплексу процедур кавітація + вакуум.

Дія

Поєднання двох технік: кавітації та вакуумного масажу забезпечує усунення жирових відкладень, істотно знижуючи масу тіла, крім того, роблячи шкіру пружною та еластичною. Комбінація створює ідеальні умови для багаторазового прискорення процесу розщеплення жирових клітин. Вакуум, своєю чергою, допомагає оперативно усунути кавітаційні продукти розпаду. Як результат:

  • знижується число жирових клітин;

  • йде целюліт;

  • поліпшується клітинний обмін речовин.

Ультразвукові хвилі в жирових тканинах формують кавітаційні бульбашки повітря. Такі бульбашки в певній послідовності стрімко то розширюють, то звужують свій обсяг, забезпечуючи зростання температури та емульгацію жирів. Зростання тиску в клітині сприяє витісненню жирів через мембрану. Жири, які проникли в міжклітинну область, поділяються на вільні жирні кислоти, після чого йдуть на використання організму або усуваються лімфатичною системою.

Кавітація + вакуум – ефективність

Вакуум надає глибоке дію на шкірну поверхню і нижні тканини, що покращує метаболізм, сприяє посиленому виходу продуктів розпаду і регенерації еластичності шкіри в зоні впливу. Перепад тиску створює хороші умови для опрацювання глибоких шарів, поліпшення метаболізму, кровопостачання і потоку лімфи, а також виведення токсинів.

Так, жир в мембрані клітини піддається одночасно двом видам тиску – всередині (кавітаційними бульбашками) і зовні (вакуумом). Клітинні оболонки досягають максимальної напруги набагато швидше, їх розпад відбувається енергійніше. Вакуумний запуск метаболізму забезпечує стрімке виведення жирів.

Показання

Комбінувати вакуум з кавітацією рекомендується для таких випадків:

  • видалення жирових відкладень, підтяжка шкіри, корекція тіла;
  • усунення в’ялості шкіри;
  • видалення целюліту;
  • вікові зміни шкіри;
  • поліпшення клітинного метаболізму.

Процедура насичує клітини киснем і покращує циркуляцію крові. Процес проходить безболісно, поява гематом виключено.

Стежте за нами у Facebook та Instagram.