Мікротоки

Мікротоки в кращому косметологічному центрі Полтави - ESTET

Для жінок, що стежать за своєю зовнішністю, прихильниць без інвазивної терапії, центр косметології «Естет» пропонує ефективну процедуру – мікротоки для обличчя. Вона забезпечує надходження важливих для здоров’я шкіри елементів в глибинні шари. Методика спрямована на підвищення імунітету шкіри обличчя, на вирівнювання складок, моделювання овалу, постачання вітамінів до шкірної поверхні. Крім цього проводиться активізація синтезування колагенових і еластинових волокон.

Мікроструми в Полтаві – трохи про процедуру

Процедура спрямована на омолодження, несе повноцінний терапевтичний ефект при порушеннях шкірної поверхні та підшкірно-жирової клітковини. Методика виступає хорошою альтернативою оперативному втручанню й іншим кардинальним способам терапії. Процедура робить вплив на шкірну поверхню слабким імпульсом, який проникає в глибокі шари епідермісу. Процес здійснюється поетапно наступним чином:

  • Спочатку косметолог очищує шкіру пацієнта, після чого наносить струмопровідний гель.
  • Дія на шкіру мікрострумами, які стимулюють активність клітин. Це покращує кровотік, забезпечує регенерацію клітин шкіри. В результаті починається вироблення ліпідів, протеїну та інших елементів клітинної життєдіяльності.
  • Завершується сеанс нанесенням крему, що зволожує, на шкіру.

З огляду на те, що мікроструми для обличчя в Полтаві в центрі косметології «Естет» належить до числа апаратних, існують протипоказання. Наприклад, вагітність і період лактації; важкі соматичні хвороби; наявність кардіостимулятора або індивідуальна переносність впливу струмом.

Мікротоки для обличчя в Полтаві – ефективність

Наявність якісного обладнання в центрі косметології «Естет» забезпечує для клієнтів отримання наступних результатів:

  1. Омолодження шкірної поверхні обличчя, декольте та області шиї;
  2. Усунення набряклості;
  3. Нормалізація роботи сальних залоз;
  4. Відновлення після пластики;
  5. Усунення вугрів;

Мікроструми для обличчя – це приведення до норми тонус м’язів, що знаходяться в гіпотонус, що забезпечує створення ліфтинг-ефекту.

Мікроструми для обличчя ціна в Полтаві

Тривалість методу підбирається косметологом індивідуально. Отримати максимальний ефект дозволить проходження курсу мікрострумів для обличчя, купити який можна в центрі косметології «Естет». Ціна на процедуру буде залежати від кількості сеансів та від зони впливу.

Також Ви можете ознайомитись і скористатись іншими послугами з апаратної кометології обличчя:

Стежте за нами у Facebook та Instagram.