Масаж загальний всього тіла (релакс + лікувальнооздоровчий + тонізуючий і антицелюлітний)

фото жінки, яка робить загальний масаж всього тіла

Масаж загальний всього тіла в Полтаві виконує оздоровчу і розслаблюючу функцію. Вплив процедури направлено на певну зону, крім того, сприяє доброчинній роботі нервової, лімфатичної, кровоносної та інших систем організму. Згідно з бажаним результатом, масаж тіла поділяють на такі види:

 • Релакс;
 • Лікувально-оздоровчий;
 • Тонізуючий;
 • Антицелюлітний.

Масаж в центрі косметології «Естет» не тільки покращує загальний стан організму, але і сприяють його очищенню, нормалізації метаболізму.

Релакс

Згідно з фізіологією людини, сильне емоційне збудження провокує напругу м’язів. Це негативно позначається на загальному самопочутті. Після розслаблення м’язів мозок отримує менше імпульсів, тому організм починає заспокоюватися. Подібна закономірність стала основою проведення релакс-масажу. Сеанс забезпечує отримання наступних ефектів:

 1. Нормалізація кровообігу;
 2. Зняття м’язової напруги;
 3. Заспокоєння нервової системи.

Після процедури людина відчуває поліпшення настрою, мобілізацію розумової діяльності. Втома зникає, розслабляючий масаж всього тіла дарує організму омолодження, а також міцний сон.

Лікувально-оздоровчий загальний масаж всього тіла

Такий масаж тіла вважається найпоширенішим способом терапії. Може застосовуватися, як самостійно, так і в комплексі з іншими методами. Багато хто відносить таку процедуру до лікування хребта, проте, призначається вона при найрізноманітніших захворюваннях:

 • Внутрішніх органів;
 • Нервової системи;
 • Патологіях ЖКТ;
 • Порушення тиску;
 • Патології дихальної системи;
 • реабілітаційний період.

Вагому роль процедура грає для жінок в період виношування дитини. Незалежно від типу захворювання, після такого виду методики пацієнти одужують набагато швидше. Лікувально-оздоровчий масаж спини в Полтаві знімає надмірний тонус м’язів спини, сприяє синтезу біологічно активних речовин. Результатом стає правильна постава, знижується вразливість хребта.

Тонізуючий масаж в Полтаві

Крім розслаблення та оздоровлення, існують процедури для підвищення м’язового тонусу, припливу сил і енергії. Наприклад, тонізуючий масаж тіла допомагає посилити концентрацію уваги, витривалість, а також здатність легко долати навантаження. Сеанс дозволяє набратися сил, якщо:

 1. Намічається відповідальний захід і потрібно бути у формі.
 2. Припадати не спати тривалий час.
 3. Робота передбачає часті поїздки та обробку великого обсягу інформації.
 4. Недостатньо часу на заняття спортом.
 5. Потрібен заряд енергії без кофеїну та енергетиків.

Крім бадьорості, після сеансу в організмі відбувається перезавантаження і на фізичному рівні, поліпшується метаболізм, прискорюються всі обмінні процеси.

Ми пропонуємо такі види масажу:

Стежте за нашою діяльністю на сторінках у Facebook та Instagram.