Апаратна косметологія обличчя

фото жінки, яка робить процедури апаратної косметології обличчя

Апаратна косметологія в Полтаві покликана якомога довше підтримувати красу жінок. Для цього вже не перший десяток років застосовуються різноманітні омолоджуючі і лікувальні процедури. Проводяться вони лікарями-дерматокосметолог за допомогою спеціальної апаратури. Апаратна чистка обличчя в центрі косметології «Естет» представлена у вигляді такої процедури, як газорідинний пілінг особи або киснева чистка.

Відмінною рисою подібного спрямування визнана значна ефективність, яка істотно перевищує результат нанесення навіть самих дорогих кремів. Різниця полягає в тому, що кошти для шкіри, не дивлячись на їх якість, впливають тільки на її поверхню. Ефективність апаратної косметології направлено на глибокі шари дерми і підшкірної клітковини.

Апаратна чистка обличчя в Полтаві

Справжнім проривом в косметології виступає газорідинний пілінг, апарат для якого представлений в центрі «Естет». Він заслужено завоював лідерські позиції серед інших неінвазивних косметологічних методів. Сьогодні киснева чистка обличчя в Полтаві широко застосовується, як невід’ємна складова комплексних програм ліфтингу, усунення запалень і «чорних крапок», корекції шрамів і розтяжок, а також як самостійний пілінг. Особливо корисний і затребуваний оксібразінг в літній період, тому що під впливом сонячних променів клітини шкіри виснажуються.

Фахівці центру косметології «Естет» використовують унікальний апаратJet Peel, який надає високу ефективність, яка супроводжується комфортом і безпекою. Робота апарату полягає в генеруванні надшвидкісного потоку газу і рідини. Швидкість руху крапель досягає близько 300 м / сек. насадка Jet Peel тримається на відстані, прямо впливає на шкірну поверхню тільки активне середовище. Це забезпечує абсолютну гігієнічність процедури. Оксібразінг повністю безболісний, приносить тільки приємні відчуття свіжості і легкості. Тривалість процедури не більше 40 хв.


Газорідинний пілінг
Алмазна мікродермобразія
Мікротоки
RF-ліфтинг
Фракційний RF-ліфтинг