SMAS-ліфтинг

smas-ліфтинг у косметологічному центрі ESTET

Методи боротьби за молодість і красу з кожним роком стають ефективнішими і безболіснішими. Ультразвуковий метод підтяжки обличчя — інновація в світі сучасної косметології. Безопераційне втручання, що дозволяє досягти помітного результату після першого застосування — реальні «ліки» від мімічних зморшок і вікових змін. Повернути час назад і повернути 10–15 прожитих років стало можливим, використовуючи SMAS-ліфтинг в косметологічному Центрі «Естет» в Полтаві.

Принцип дії

Високочастотні ультразвукові імпульси, які проникають в глибинні шари шкіри, дозволяють стимулювати вироблення власного колагену і активувати внутрішні процеси. Безболісність і відсутність побічних ефектів — головні переваги SMAS-ліфтингу в Полтаві.

М’язово-апоневротичний шар — це «об’єкт» впливу даної методики. Метою є колагенові і еластинові волокна, що покривають м’язи обличчя. Від їх функціонування залежить якість дерми і швидкість появи мімічних зморшок. Точково прогріваючи глибинні шари за допомогою ультразвуку, апарат дозволяє домогтися результатів, порівнянних з пластичною хірургією. Миттєвий ліфтинг «лицьового каркаса», який здійснюється за рахунок безпечного прогріву волокон до глибини 5 мм, дозволяє повернути колишні контури особи, позбутися від навислих щік, поліпшити якість внутрішнього шару шкіри.

Фіксація енергії для прогріву в певному місці, дозволяє акуратно і ефективно впливати на пошкоджену ділянку і стимулювати вироблення більшої кількості колагену м’язовим шаром. Головною перевагою SMAS-ліфтингу в Полтаві є довготривалий результат. Після кількох процедур організм самостійно підтримує процес неоколлагенеза. Відомий накопичувальний ефект від ультразвукової підтяжки помітний навіть через півроку після сеансу.

SMAS-ліфтинг, результати

  • Підтяжка лицьового овалу;
  • Покращення якості шкіри;
  • Зниження щільності підшкірного шару;
  • Підняття куточків губ;
  • Усунення «навислих або бульдожих» щік;
  • Ліфтинг в’ялої й обвислій шкіри, створення «чіткого» підборіддя;
  • Ліквідація перших вікових змін, «гусячих лапок» і мімічних зморшок;
  • Робота з носо-губними складками, поліпшення зовнішнього вигляду;
  • Корекція контурів обличчя.

Відсутність протипоказань (в 95% випадків), реабілітаційного періоду і хірургічного втручання робить SMAS-ліфтинг єдиним робочим безопераційним способом збереження молодості.

Косметологічний центр «Естет» чекає Вас

Якщо у Вас залишилися питання на тему: «Що таке SMAS-ліфтинг?», До Ваших послуг безкоштовна онлайн консультація на даному сайті. Регулярне відвідування косметолога, накопичувальний ефект процедури і чітке дотримання рекомендацій фахівців дозволяє добитися відмінних досягнень.

Повернути молодість і знайти первозданну красу можна за допомогою SMAS-ліфтингу. Ціна послуги залежить від області впливу і ступеня пошкодження колагенових та еластинових волокон.

smas-ліфтинг в косметологоічному центрі ESTETНаш косметологічний центр також пропонує скористатись додатковими послугами для догляду за здоров’ям та красою Вашого тіла:

Стежте за нами у Facebook та Instagram.