Видалення купероза в Полтаві

Фото обличчя дівчини з ознаками купероза

Сучасна медицина і косметологія більше не сприймають купероз як косметичний дефект. Витончення стінок судин — реальна проблема, яка підлягає лікуванню. Поява «судинних зірочок» на обличчі — перша ознака того, що потрібно зайнятися власним здоров’ям. Спільна робота косметолога і Вашого лікаря обов’язково принесуть видимий ефект. Поле видалення купероза зірочок на обличчі життя заграє новими фарбами.

Причини появи захворювання

Медики виділяють кілька основних причин виникнення купероза:

  • Шкідливі звички. Алкоголь і куріння очолюють топ факторів, що сприяють появі венозних сіточок на обличчі. Етиловий спирт в алкоголі, смоли, ацетон, синильна кислота, акролеїн, канцерогени, що містяться в тютюновому димі, систематично отруюють організм залежної людини. Поява купероза на обличчі, зміна кольору шкірних покривів, неприємний запах від тіла – це лише «вершина айсберга» набутих захворювань;
  • Неправильне харчування. Дисбаланс в споживанні їжі — корінь більшості проблем зі здоров’ям. Перехід на правильне харчування допоможе поліпшити стан шкіри, цілюще вплине на серцево-судинну систему;
  • Спадковість. Передані від «прабатьків» венозні сіточки можна легко ліквідувати за допомогою видалення судин коагулятором в Полтаві. В такому випадку косметологія дозволить продуктивно впливати на недугу;
  • Гормональні збої. Станом шкіри обличчя людини можна судити про його гормональному фону, обмінних процесів. Ваше рішення — скористатися допомогою компетентних ендокринологів. В іншому випадку видалення судинних зірочок на обличчі може бути недостатньо.

Методи усунення хвороби – видалення купероза

Якщо Ви перебуваєте на роздоріжжі, гадаючи, що ж вибрати: електрокоагулятор косметологічний або лазер, то кращим рішенням буде розібратися в принципі дії обох інструментів.

Видалення купероза лазером в Полтаві — дорога процедура, що має істотний недолік — складність роботи з великими пошкодженими судинами. Вагітність, лактація, індивідуальна непереносність, підвищена чутливість шкіри — причини, за якими лазерний вплив протипоказано пацієнтам.

Якщо Ви вирішите скористатися видаленням судинних зірочок електрокоагулятором в Полтаві, то безболісність і швидкий ефект від процедури гарантовані. Використання високочастотного струму дозволяє безболісно «запаювати» пошкоджені судини. Коагуліруючи (блокуючи кровотечу) венозні сіточки з допомогою електрики, можна домогтися приголомшливих результатів після першої процедури.

Косметологічний центр «Естет» до Ваших послуг

Про якість роботи нашої компанії говорять численні позитивні відгуки задоволених клієнтів, які пройшли видалення купероза на обличчі в Полтаві. Ціна на послуги, рівень сервісу і турбота про клієнтів дозволили нам завоювати довіру більшості відвідувачів. Якщо Ви перебуваєте в пошуках перевіреного центру, що гарантує безпроблемне видалення купероза електрокоагулятором в Полтаві, ціна питання і якість обслуговування у нас обов’язково припадуть Вам до душі. Шукаєте грамотних косметологів – ласкаво просимо до нас.

Стежте за нашою діяльністю на сторінках у Facebook та Instagram.