Комплекс кавітація + вакуум + пресотерапія + RF + міостимуляція

фото жінки, яка робить комплексну процедуру по тілу «кавітація + вакуум + пресотерапія + RF + міостимуляція»

Корекція тіла в центрі косметології «Естет» дозволяє в короткі терміни отримати бажаний результат завдяки наявності сучасного апарату. Завдяки комплексу з декількома процедурами: «кавітація + вакуум + пресотерапія + RF + міостимуляція» можна за короткий час попрощатися із зайвими кілограмами, вдосконалити свою фігуру і зовнішній вигляд.

Кавітація

Спосіб ультразвукового впливу на жирові відкладення, в результаті чого вони руйнуються і природним чином виводяться з організму. Вплив УФ-хвилі направлено прямо на жирову тканину, іншим клітинам і тканинам шкоди не доставляється. Серед переваг способу вважається відсутність побічних ефектів, швидке відновлення. Ефект стає очевидним відразу після першого сеансу. Крім того, після «спалювання» жиру шкіра не провисає, а набуває підтягнутий вид.

Вакуум у комплексі – кавітація + вакуум + пресотерапія + RF + міостимуляція

Надаючи коригувальну дію на целюліт в будь-яких стадіях, метод характеризується ефективністю і безпекою. Вакуумний масаж виконує дренувальна дію на лімфатичну систему, стимулює роботу м’язів, знімає втому після фізичних навантажень.

Пресотерапія

Метод користується популярністю, завдяки можливості змінити форми без інтенсивних тренувань і найсуворіших дієт. Масаж ефективно знімає набряклість нижніх кінцівок, а також служить відмінною профілактикою варикозу і тромбозу. На клієнта надягається спеціальний костюм, в якому проводиться нагнітання повітря за допомогою періодичної зміни низького і високого тиску. Механічний вплив такого роду на тканини покращує потік крові та лімфи, сприяє поліпшенню обміну речовин.

RF-ліфтинг

Вікові зміни обумовлюють розтягнення і подовження колагенових волокон, в результаті шкіра стає в’ялою, з’являються зморшки. Радіочастотний ліфтинг виробляє глибокий прогрів дерми, внаслідок чого колаген та еластин оновлюються. Протягом наступних 4 місяців відбувається посилене формування нового колагену, тому виходить відмінний естетичний ефект.

Міостимуляція

Застосовуються імпульсні низькочастотні струми, які забезпечують скорочення м’язів, що позначається на роботі судин, покращує кровообіг, потік лімфи й активізує метаболізм. Процедура не тільки знижує обсяг жирових відкладень, але також сприяє відновленню нервових закінчень, запобігає розвитку алергії та онкології.

Кавітація + вакуум + пресотерапія + RF + міостимуляція – переваги

Крім того, що вплив декількох процедур багаторазово підвищує свою ефективність, перевагами комплексу виступають: безболісність; відсутність гематом; швидкий і стійкий результат, помітний після 1 процедури; ефективність курсу зберігається до 8 місяців.

Стежте за нами у Facebook та Instagram.