Карбокситерапія

Карбокситерапія в найкращому косметологічному центрі Полтави - ESTET

Попри те, що вуглекислий газ заведено відносити до шкідливих речовин, карбокситерапія з його використанням дозволяє неймовірним чином змінювати вигляд шкіри. Процедура успішно допомагає позбутися від багатьох вікових проблем. Навіть, здавалося б незворотні дефекти у вигляді розтяжок, рубців зникають або стають менш помітними завдяки процедурі в центрі косметології «Естет».

Що таке карбокситерапія в Полтаві

Карбокситерапія – це чудова процедура для тих, хто побоюється або негативно ставиться до б’юті-ін’єкцій. Методика не супроводжується уколами, однак надає ідеальне дію на організм, розгладжуючи зморшки, усуваючи пігментні плями та темні кола під очима. Наявність новітніх препаратів в косметичному центрі «Естет» дозволяє завдяки сеансу відновити молодість і пружність шкіри.

Суть процедури полягає в наступному:

  1. Очищення, тонізація і пілінг шкірної поверхні.
  2. Нанесення препарату з вуглекислим газом на обличчя, його миттєве проникнення в клітини шкіри. Активізація природної захисної реакції організму, що сприймає процес, як брак кисню в клітинах.
  3. Стимулювання кровообігу, яке забезпечує миттєву доставку кисню до клітин і прискорює їх регенерацію.

Дізнатися, наскільки якісно проводиться карбокситерапія в центрі «Естет» можна за відгуками. Обсяг використовуваного карбоксида визначається, згідно з проблемою і її області розташування. Вуглекислий газ абсолютно не чужий для людського організму. Наприклад, при заняттях спортом легкі виробляють в кілька десятків разів більше CO2, ніж використовується в карбоксітерапії. Газ гіпоалергенний, не токсичний і майже не супроводжується протипоказаннями.

Ефект карбокситерапії в салоні

Дивно, але потрапляючи на шкірну поверхню, карбоксид забезпечує вивільнення кисню, нестача якого виступає однією з причин в’ялості шкіри, втрати її підтягнутості та гнучкості. Результат проведення процедури в центрі косметології «Естет» включає наступні зміни:

  • Реструктуризація клітин;
  • Виведення жирової тканини після розщеплення;
  • Формування нових волокон колагену.

Завдяки процесам шкірна поверхня стає шовковистою, підтягнутою. Результат сеансу можна побачити на сайті, прописавши: карбокситерапія фото. На них буде видно, як йдуть ознаки вікових змін, прояви целюліту, а також будь-які дефекти шкіри (акне, вугрі). Для усунення плям потрібно кілька сеансів. Якщо вас цікавить карбокситерапія ціна в Полтаві, зателефонуйте в центр «Естет» або поставте питання на сайті.

Стежте за нашою діяльністю на сторінках у Facebook та Instagram.