Комплекс вакуум + міостимуляція

фото жінки, яка робить комплексну процедуру по тілу «вакуум + міостимуляція»

Потужним зброєю в боротьбі з надмірними відкладеннями жиру і усунення ненависного целюліту виступає поєднання вакууму і міостімуляціі. Паралельне проведення процедур також забезпечує зростання пружності шкіри.

Міостимуляція сприяє втраті зайвого жиру завдяки електродів, подає змінний струм, який через імпульси передається прямо в м’яз. Процес сприяє поліпшенню клітинного обміну речовин, завдяки чому не тільки знижується вага, коригується фігура, а й шкіра набуває здорового вигляду, стає пружною і підтягнутою. Методика ідеально поєднується з багатьма косметичними процедурами.

Ефективність міостімуляциі і вакуумного масажу

Комбінування міостімуляциі і вакууму значно посилює ефективність сеансів. Такий вид поєднання процедур сприяє відмінній корекції тіла, зменшенню ваги, підтримці м’язового тонусу. У центрі косметології «Естет» апаратні методики можна проходити в один і той же день, а можна чергувати. Ефективність міостімуляциі і вакууму при їх поєднанні збільшується в рази і дозволяє домогтися бажаної стрункості за більш короткий період.

Комплекс «вакуум + миостимуляция всього за кілька сеансів забезпечить повне усунення целюліту і відкоригує фігуру, надавши їй жадані вигини. Результатом гарантовано виявиться ефект, подібний регулярних занять в тренажерному залі. Крім того, відбудуться кардинальні зміни в душі – з’явиться відчуття легкості і свободи, що також позначиться на зовнішньому вигляді.