Алмазна мікродермабразія

Алмазна мікродермабразія в косметологічному центрі Полтави ESTET

Усунути зморшки, складки зі шкірної поверхні, а також її в’ялість ефективно допомагає алмазна мікродермабразія обличчя. Процедура передбачає м’яке і безболісне усунення поверхневих шарів епідермісу, розгладження шкіри. Апаратний вплив забезпечує поліпшення кровотоку, стимулює надходження кисню і мікроелементів, що сприяє оновленню клітин епідермісу. Завдяки наявності якісного обладнання в косметологічному центрі «Естет», застосування алмазної мікродермабразії приносить відмінні результати без травмування шкіри.

Що являє собою алмазна мікродермабразія в Полтаві

Жінки, незалежно від віку, можуть піддаватися проблемам зі шкірою. Вони не тільки псують зовнішність, але й іноді знижують самооцінку. Алмазна мікродермабразія – це дбайлива процедура пілінгу апаратного типу, який виконується за допомогою специфічного пристрою. Насадки такого приладу укриті мікроскопічними алмазними частинками. Вони виробляють щадне видалення неглибокого шару епідермісу. Ефект вакууму пристрою забезпечує найкраще результативне очищення. Процедура передбачає проведення в будь-якій області тіла, ефективна для всіх типів шкіри.

Алмазна мікродермабразія – протокол проведення

Для отримання бажаного результату потрібно правильна підготовка до сеансу. З огляду на те що подібна методика може спровокувати герпес, фахівці рекомендують попереднє приймання антивірусних засобів. Це також потрібно робити після процедури. Алмазна мікродермабразія в салоні «Естет» проводиться поетапно наступним чином:

  • Зону впливу дезінфікують за допомогою спеціального складу;
  • Нанесення зволожувального крему;
  • Обробка проблемних ділянок апаратом у напрямку м’язів обличчя;
  • Нанесення маски, що перешкоджає виникненню набряклості.

Шліфування особи виконується протягом 30-45 хвилин. Довгого періоду для відновлення після сеансу не потрібно – можна відразу повернутися до звичного життя. З огляду на м’якої дії апарату, може знадобитися від 4 до 20 сеансів. Все визначається індивідуальним станом шкіри.

Ціна в Полтаві

Наявність якісної апаратури в центрі косметології «Естет» дозволяє майстрам контролювати глибину і силу впливу. Після закінчення сеансу на шкірну поверхню наносяться заспокійливі маски, креми, для її швидкого відновлення. Після першого сеансу спостерігаються такі зміни:

  1. Вирівнювання тону.
  2. Шліфування зморшок.
  3. Шліфування пігментних плям.

Попри те що шліфування обличчя в Полтаві в салоні «Естет» виконується на професійному рівні, її ціна цілком доступна. Вартість процедури буде варіюватися, згідно з зоною впливу і кількості сеансів. Алмазна мікродермабразія в салоні приносить приголомшливий ефект, про що свідчать відгуки та фото клієнтів.

Не лише алмазна мікродермабразія доступна в нашому салоні:

Стежте за нами у Facebook та Instagram.