Алмазна мікродермобразія

фото дівчини під час процедури алмазної мікродермабразії обличча

Усунути зморшки, складки з шкірної поверхні, а також її в’ялість ефективно допомагає алмазна микродермабразия особи. Процедура передбачає м’яке і безболісне усунення поверхневих шарів епідермісу, розгладження шкіри. Апаратне вплив забезпечує поліпшення кровотоку, стимулює надходження кисню і мікроелементів, що сприяє оновленню клітин епідермісу. Завдяки наявності якісного обладнання в косметологічному центрі «Естет», алмазна микродермабразия приносить відмінні результати без травмування шкіри.

Що являє собою алмазна микродермабразия в Полтаві

Жінки, незалежно від віку, можуть піддаватися проблемам зі шкірою. Вони не тільки псують зовнішність, але і іноді знижують самооцінку. Алмазна микродермабразия – це дбайлива процедура пілінгу апаратного типу, який виконується за допомогою специфічного пристрою. Насадки такого приладу укриті мікроскопічними алмазними частинками. Вони виробляють щадне видалення неглибокого шару епідермісу. Ефект вакууму пристрою забезпечує найкраще результативне очищення. Процедура передбачає проведення в будь-якій області тіла, ефективна для всіх типів шкіри.

Алмазна микродермабразия – протокол проведення

Для отримання бажаного результату потрібно правильна підготовка до сеансу. З огляду на те що подібна методика може спровокувати герпес, фахівці рекомендують попередній прийом антивірусних засобів. Це також потрібно робити після процедури. Алмазна микродермабразия в салоні «Естет» проводиться поетапно наступним чином:

  • Зону впливу дезінфікують за допомогою спеціального складу;
  • Нанесення зволожуючого крему;
  • Обробка проблемних ділянок апаратом у напрямку м’язів обличчя;
  • Нанесення маски, що перешкоджає виникненню набряклості.

Шліфування особи виконується протягом 30-45 хвилин. Довгого періоду для відновлення після сеансу не потрібно – можна відразу повернутися до звичного життя. З огляду на м’якої дії апарату, може знадобитися від 4 до 20 сеансів. Все визначається індивідуальним станом шкіри.

Алмазная микродермабразия цена в Полтаве

Наявність якісної апаратури в центрі косметології «Естет» дозволяє майстрам контролювати глибину і силу впливу. Після закінчення сеансу на шкірну поверхню наносяться заспокійливі маски, креми, для її швидкого відновлення. Після першого сеансу спостерігаються такі зміни:

  1. Вирівнювання тону.
  2. Шліфування зморшок.
  3. Шліфування пігментних плям.

Незважаючи на те що шліфовка особи в Полтаві в салоні «Естет» виконується на професійному рівні, її ціна цілком доступна. Вартість процедури буде варіюватися, згідно зоні впливу і кількості сеансів. Алмазна микродермабразия в салоні приносить приголомшливий ефект, про що свідчать відгуки та фото клієнтів.