RF ліфтинг

RF-ліфтинг у апаратній косметології обличчя в косметологічному центрі Полтави ESTET

Центр косметології «Естет» надає можливість провести якісну підтяжку обличчя без хірургічного втручання використовуючи RF ліфтинг. Процедура забезпечує уповільнення вікових змін шкіри, розгладження зморшок, усунення в’ялості шкіри. Радіочастотний ліфтинг в салоні проводиться досвідченими косметологами на апаратах нового покоління.

RF ліфтинг – що це за процедура?

Техніка ґрунтується на впливі високочастотного електричного поля на серединні шари шкіри та підшкірної клітковини. Це стимулює прискорення клітинного метаболізму, активізацію синтезу колагенових і еластинових волокон. Методика RF ліфтингу схвалена для розв’язання наступних проблем шкіри:

 • Зморшки;
 • Нависання верхнього віка;
 • Друге підборіддя;
 • Мішки під очима;
 • Постакне, розширені пори;
 • Ознаки фотостаріння та ін.

Процедура, спрямована на область шиї, успішно справляється з усуненням «шиї індика», «кілець Венери». Методика RF ліфтингу в зоні декольте дозволяє за допомогою апарату усунути в’ялість шкіри, посилити її тонус і еластичність.

RF ліфтинг – переваги:

 1. Безболісність: RF ліфтинг не є болісним, і не вимагає введення анестезії. Це дозволяє пацієнтам відчувати комфорт під час процедури.
 2. Безопераційність: Не потребує хірургічного втручання і може бути виконаний в рамках однієї процедури в косметологічному кабінеті.
 3. Швидкість процедури: Процедура RF ліфтингу зазвичай займає від 30 до 60 хвилин, залежно від розміру зони, що підлягає обробці.
 4. Відсутність періоду відновлення: Не потребує періоду відновлення, тому пацієнти можуть повернутися до звичного життя зразу після процедури.
 5. Результативність: RF ліфтинг може допомогти покращити вигляд шкіри, підвищити її тонус та еластичність, підтягнути звислі ділянки та зменшити ознаки старіння.
 6. Довготривалі результати: Результати зазвичай тривають від 6 місяців до 2 років, залежно від віку та індивідуальних особливостей пацієнта.
 7. Безпека: RF ліфтинг є безпечним для шкіри та організму в цілому, і не викликає негативних наслідків або побічних ефектів.

Протипоказання

Косметолог центру «Естет» на попередній консультації визначає наявність протипоказань до проведення процедури. Вони включають такі чинники:

 1. Наявність кардіостимулятора.
 2. Вагітність і період лактації.
 3. Онкологічні процеси.
 4. Гострі інфекції.
 5. Пошкодження шкірної поверхні.

Індивідуальним обмеженням може стати непереносність електропроцедур.

Ціна, ефективність дії

Результат процедури можна побачити на фото RF ліфтинг «до і після». Шкіра не тільки ущільнюється, стає гладкою, підтягується, але й отримує виражений контур. Завдяки використанню високочутливого апарату в центрі косметології «Естет», отриманий ефект залишається протягом 1,5-2-х років.

Вартість RF-ліфтингу в салоні буде залежати від зони впливу, проте ціна в Полтаві виявиться найпривабливішою. Отримайте ефект візуального омолодження не просто безопераційно, а й безболісно, швидко і безпечно. Замовте ліфтинг для обличчя в центрі косметології «Естет», ціна буде залежати від тривалості курсу. Досвідчені співробітники центру детально проконсультують з приводу наданих процедур, і підберуть відповідну для розв’язання вашої проблеми.

Стежте за нами у Facebook та Instagram.