RF-ліфтинг

фото дівчини, яка проходить процедуру RF-ліфтингу обличчя

Центр косметології «Естет» надає можливість провести якісну підтяжку обличчя без хірургічного втручання у вигляді RF-ліфтингу. Процедура забезпечує уповільнення вікових змін шкіри, розгладження зморшок, усунення в’ялості шкіри. Радіочастотний ліфтинг в салоні проводиться досвідченими косметологами на апаратах нового покоління.

RF-ліфтинг – що це за процедура?

Техніка грунтується на впливі високочастотного електричного поля на серединні шари шкіри і підшкірної клітковини. Це стимулює прискорення клітинного метаболізму, активізацію синтезу колагенових і еластинових волокон. Методика RF-ліфтингу схвалена для вирішення наступних проблем шкіри:

 • Зморшки;
 • Нависання верхнього віка;
 • Другий підборідок;
 • Мішки під очима;
 • Постакне, розширені пори;
 • Ознаки фотостаріння і ін.

Процедура, спрямована на область шиї, успішно справляється з усуненням «шиї індика», «кілець Венери». Методика RF-ліфтингу в зоні декольте дозволяє за допомогою апарату усунути в’ялість шкіри, посилити її тонус і еластичність.

Протипоказання

Косметолог центру «Естет» на попередній консультації визначає наявність протипоказань до проведення процедури. Вони включають такі чинники:

 1. Наявність кардіостимулятора.
 2. Вагітність і період лактації.
 3. Онкологічні процеси.
 4. Гострі інфекції.
 5. Пошкодження шкірної поверхні.

Індивідуальним обмеженням може стати непереносимість електропроцедур.

РФ-ліфтинг – ціна, ефективність дії

Результат процедури можна побачити на фото RF-ліфтинг «до і після». Шкіра не тільки ущільнюється, стає гладкою, підтягується, але і отримує виражений контур. Завдяки використанню високочутливого апарату в центрі косметології «Естет», отриманий ефект залишається протягом 1,5-2х років.

Вартість RF-ліфтингу в салоні буде залежати від зони впливу, проте ціна в Полтаві виявиться найпривабливішою. Отримайте ефект візуального омолодження не просто безопераційно, а й безболісно, швидко і безпечно. Замовте ліфтинг для обличчя в центрі косметології «Естет», ціна буде залежати від тривалості курсу. Досвідчені співробітники центру детально проконсультують з приводу наданих процедур, і підберуть відповідну для вирішення вашої проблеми.