Комплекс кавітація + вакуум + RF + ручний лімфодренажний масаж

Комплексна корекція тіла надає ефективну боротьбу з локально-жировими відкладеннями, набряками, статичними зморшками. Грамотне поєднання – кавітація + вакуум + RF + ручний масаж створюють ідеальні умови для схуднення, результат яких не змушує себе довго чекати.

Кавітація

Інше найменування техніки – безопераційна ліпосакція. Адже вона передбачає корекцію тіла шляхом безопераційного видалення жирових відкладень в проблемних зонах. Результат стає очевидним починаючи з першого сеансу, мало того, наступні кілька днів він посилюється. Усунення продуктів розпаду перешкоджає накопиченню жирів в обробленій зоні.

Вакуум в комплексі “кавітація + вакуум + RF + ручний масаж”

Методика настільки ефективно активізує кровообіг, що починається процес розщеплення целюліту, а також виводиться зайвий підшкірний жир. Супутніми результатами методу виступають прискорення обміну речовин і зміцнення імунітету. М’язи, завдяки метаболізму повноцінно насичуються киснем, а також гарненько тонізуються.

RF-ліфтинг

Процедура полягає в підтяжки шкіри за допомогою радіохвильової дії. Радіочастоти прогрівають глибокі шари шкіри до 40-50 ° С. Процес забезпечує стиснення колагенових волокон і втрату здатності до розтягування. Це сприяє пружності шкіри і її підтяжки. RF-ліфтинг також активізує синтез власного колагену, що підвищує ступінь вмісту колагену в тканинах. Відбувається омолодження шкіри.

Ручний лімфодренажний масаж

Процедура спрямована на відновлення метаболізму і запобігання негативних побічних реакцій. Головною особливістю ручного лімфодренажу стає вплив на організм. При поверхневому впливі опрацьовуються капіляри, що відповідають за накопичення і витрата рідини в організмі. Глибокий вплив спрямований на лімфатичні судини, а внутрішнє займається стимулюванням лімфовузлів.

Результатом стає розслаблення, нормалізація функцій лімфатичної та кровоносної систем. Процес ручного лімфодренажного масажу припускає використання різних технік, які підбираються відповідно до індивідуальних особливостей людини. Інтенсивність приймання визначається, згідно зі швидкістю персонального потоку лімфи.

Комплекс “кавітація + вакуум + RF + ручний масаж” складає таку ефективність:

  • підвищення пружності, еластичності шкіри;
  • зникнення набряків;
  • усунення «апельсинової кірки»;
  • тривале збереження ефекту.

Спеціаліст підбере індивідуальну програму згідно з корекцією тіла. Апаратна косметологія центру «Естет» дозволяє домогтися стрункою і підтягнутою фігурою за швидкий період. Однак потрібно приділяти достатню увагу фізичним навантаженням і дотримуватися правильного харчування.

кавітація + вакуум + RF + ручний масаж у косметологічному центрі Estet ПолтаваСтежте за нами у Facebook та Instagram.