Обігріваюча шапочка Hot Head допоможе зберегти волосся

[:ru]Фото женщины в обогревающей шапочке[:ua]Фото жінки в обігріваючій шапочці[:]

Жінки відвідують салони, щоб ще більше підкреслити свою красу. Однак, що робити, якщо немає часу на використання професійних послуг, як підтримувати стан волосся між відвідинами салону?

Як з’явилася шапочка Hot Head?

Питання по-справжньому зацікавив творця Hot Head Сандру Снелл. Як професійного перукаря їй відома важливість регулярних процедур глибокого кондиціонування з використанням тепла, що дозволяє відкрити волосяну кутикулу. Перебуваючи в декреті, Сандра випробувала всі складності молодої мами при сидінні під сушаркою в капюшоні.

Знадобився простий і функціональний спосіб глибокого кондиціонування волосся на дому. Найчастіше в салоні, де працювала Сандра, застосовувався метод покриття волосся засобом кондиціонування і їх обгортання теплим вологим рушником. Молода мама вважала метод громіздким і незручним для домашніх умов, тому їй в голову прийшла ідея створення шапки для волосся, наповненою лляним насінням, що виробляють тепло.

Шапочка Hot Head – для тих, хто береже свою красу!

Hot Head, прикрашена різноманітними стильними візерунками, надає просту можливість отримання якісного догляду в домашніх умовах. У шапочці немає ніяких шнурів або вилок. Вона виділяє достатньо тепла для 20-45-хвилинної обробки.

Відповідно до прес-релізу до обігріває шапці: «М’яке тепло, вироблене Hot Head, забезпечує розкриття волосяних кутикул, забезпечуючи глибоке проникнення кошти кондиціонування в стрижень волосини і його внутрішнє харчування». Шапочка призначена для багаторазового використання, наповнена екологічно чистим лляним насінням. Ручна робота, використання натуральних матеріалів гарантують нешкідливість використання продукту для підтримки волосся між відвідинами салону.