НОВИНИ

Новини у косметології завжди цікаві та актуальні для людей, які піклуються про своє здоров’я та зовнішній вигляд. У центрі косметології «Естет» ми постійно вдосконалюємося та впроваджуємо нові методики, щоб надавати нашим клієнтам найкращі послуги у своїй галузі.

Одна з найбільш актуальних новин у косметології – це використання нових технологій в області омолодження шкіри. У центрі косметології «Естет» ми впроваджуємо інноваційні методики, які дозволяють покращувати стан шкіри та зменшувати ознаки старіння. Однією з найпопулярніших процедур є ботулінотерапія, яка зменшує зморшки та лінії на обличчі. Це безпечна та ефективна процедура, яка допомагає зберегти молодість та красу шкіри.

Процедури для фігури

Також у центрі косметології «Естет» ми пропонуємо процедури з корекції фігури, такі як апаратна корекція тіла та вакуумно-роликовий масаж. Ці процедури допомагають позбутися від зайвих кілограмів, покращують тонус та еластичність шкіри, роблять фігуру більш привабливою та стрункою.

Однією з новин у косметології є використання плазмоліфтингу для омолодження та покращення стану шкіри. Ця процедура полягає в використанні власної крові клієнта, з якої відокремлюється плазма, багата на змінні клітини. Ці клітини забезпечують швидку регенерацію тканин та стимулюють створенню і розвитку нових молодих клітин шкіри.

В останні роки сфера косметології значно розвивається і пропонує все більше і більше інноваційних процедур і засобів для догляду за шкірою та волоссям. Останні новини у косметології знову дивують своїми досягненнями.

Що таке мікронідлінг?

Однією з останніх новин у косметології є процедура мікронідлінгу. Цей метод полягає у використанні ролика з тисячами мікроскопічних голок, які проколюють верхній шар шкіри. Це стимулює ріст колагену та еластину, що допомагає покращити стан шкіри та зменшити зморшки.

Іншою новиною у косметології є використання гіалуронової кислоти для заповнення зморшок та підвищення об’єму губ. Гіалуронова кислота має природну властивість затримувати воду, що робить шкіру більш гладкою та зволоженою.

Також в останні роки дедалі популярнішим стає використання технології фракційного лазерного омолодження шкіри. Цей метод полягає у використанні лазерного променя, який проникає вглиб шкіри та стимулює вироблення колагену та еластину.

Новини у догляді за волоссям

Новини у косметології не обмежуються лише процедурами для обличчя, також є багато новин у сфері догляду за волоссям. Наприклад, останнім часом дедалі популярнішим стає використання кератинового випрямлення волосся. Цей метод полягає у використанні спеціального засобу з кератином, який проникає в структуру волосся та допомагає відновити його структуру.

У центрі косметології «Естет» ми постійно слідкуємо за новими розробками та використовуємо новітні технології, щоб Ви могли мати найкращий вигляд довгі роки.

Новини косметології від косметологічного центру у Полтаві ESTETМи активно ведемо сторінки у Facebook та Instagram, де висвітлюємо роботу і результати наших клієнтів.